Dítě LED odstavení potravin – [průvodce na velmi nejlepší možnosti]

Když se týká zavádění tuhých potravin do diety dítěte, existuje celá řada tras, které můžete vzít. Četné rodiče začínají s rýžovými obilovinami nebo ovesnými vločky, stejně jako pyré ovoce i zeleninou. Ještě jedna volba je kojenecká LED odstavení (BLW). Stejně jako konvenční odstavení začíná v nebo kolem šesti měsíců věku, nicméně tento proces obchází pyré, stejně jako umožňuje dětské krmení samotné potraviny.

Jeden z obav rodičů se zeptá mnoho často, je to, jaké potraviny nechat své dítě vyzkoušet, když budou podniknout BLW. V tomto bodě jsou tyto potraviny skutečně jen doplněk k dietnímu plánu vašeho dítěte kojení nebo vzorce. Níže se podíváme na nejlepší dětské vedené odstavení potravin přemýšlet o obou rostlinných, stejně jako potřeby založené na proteinu. Budeme rovněž hovořit o potravinách, abychom se vyhnuli.

Dítě LED odstavení pomáhá v rozvoji jemných motorických dovedností, protože nutí dítě metodu, aby koordinace rukou, obratnost, stejně jako kvůli žvýkání. Je to také užitečné při motivaci vašeho dítěte k potěšení v potravinách Zbytek domácnosti již jedí!

Dítě LED odstavení potravin – [průvodce na nejlepší možnosti]

Potraviny založené na rostlinách

Měkké plody dělají fantastický startér jídlo během kojenecké LED odstavení. Zkuste zralé banány, meloun, jahody, avokádo, broskve nebo meloun. Hrušky jsou také fantastickou volbou, pokud jsou extrémně zralé. Vařená jablka mají tendenci být hitem.

Pro kluzké ovoce, jako banány, můžete nechat trochu slupky na jednodušší uchopení nezkušenými prsty. Odřízněte palec odlupování najednou, pak jen pokračovat v odříznutí mnohem více, jak kojence jí vystavené banán. Pokud vám poskytnete své bitové jedlík ovoce s pokožkou nebo odlupováním ponechána pro uchopení, pohledu pečlivě zaručit, aby nejí tu část. Jejich zuby mohou být málo, ale jsou ostré!

Když se týká vegetariánů, četné děti dělají dobře začínající dušenou mrkví. Upravte je podélně, o velikosti i šířce dospělého pinky prstu. Díky tomu je snadné pro uchopení, stejně jako kojence často jako jasná barva. řez, stejně jako dušené nádherné brambory jsou fantastické pro tyto přesně stejné důvody. Vařená cuketa nakrájíme na půlměsíční tvary je také jednoduchý pro dítě, aby držel, stejně jako vařené ekologicky šetrné fazole.

Všechny tyto kojenecké LED odstavení potravin začnou váš bit jeden off na nejlepší nohy!

Potraviny na bázi bílkovin

Jeden z nejjednodušších stejně jako mnoho flexibilních proteinů, které můžete začít s burger placičky. Vyzkoušejte volby jako hovězí maso, kuře, ryby, vepřové maso, fazole nebo cizrna. To vám poskytne váš kojenecká řada proteinů, stejně jako tím, že je řezáním na proužky, které můžete zaručit, že jsou jednoduché pro dítě držet, když se zabývá. Masové kuličky a masloaf nabízejí ještě jednu měknou volbu s flexibilními složkami.

Vaše dítě může dokonce zkusit nějaké pečené kuře, ačkoli budete chtít snížit na proužky proti obilí. Řezání této metody umožňuje pro dětské bitové čelisti prolomit drůbež trochu jednodušší.

Pokud chcete vyzkoušet protein, ale nejste si jisti, že chcete skočit nejlépe do masa, vejce jsou skvělý výchozí bod. Můžete si uvěřit, že míchaná vejce by byla vaše jicha, nicméně ušetřit ty, když vaše dítě je o něco starší, protože budou náročné, aby si vzali, dokud nebude mistrovat kleště. Namísto toho zkuste omelety nakrájíme na proužky, malé vejce a vařená vejce nakrájíme na dlouhé čtvrti jako potravinová volba v potravinách během kojenecké LED odstavení.

Sýry mohou být rovněž fantastickým zdrojem proteinu pro dítě, ale požadavek se postarat o to, aby se zabránilo obtížným sýrům jako švýcarský. Místo toho si vybere bloky měkkých sýrů jako Mozzarella, stejně jako je rozřezat do hubených proužků. Sýry potřebují trochu mnohem žvýkání, takže si ponechte oko, abyste zaručili, že jsou v bezpečí.

Kombinovaná dítě LED odstavení potravin

Zatímco je to typicky nejlepší začít vaše dítě s jednou nebo dvěma jednoduchými potravinami, jako jsou ty, které jsou diskutovány výše, můžete také začít připravovat potraviny, které zahrnují několik komponent, když pochopíte, že je vaše dítě zvládne dobře. Například, pokud vaše dítě dělá dobře s vejci, sýrem stejně jako mrkev, vyzkoušejte frittata nakrájíme na proužky. Grilovaný sýrový sendvičový sendvič na proužky nebo chléb s hummus šíří, jsou rovněž skvělé možnosti.

Jídlo, kterým se vyhne

Pravidlo top je nikdy neposkytnout vaše dítě vysoké dusení nebezpečí nebezpečí. To zahrnuje hrozny, hot psi, cherry rajčátky, popcorn, stejně jako ořechy. Syrové, obtížné ovoce, stejně jako vegetariáni jsou rovněž riskantní pro ty, stejně jako věci, jako je suchý chléb, stejně jako palačinky, mohou také představit potíže s dětmi, pokud skončili, že jsou přilepené na střešní krytinu úst.

Mělo bys také bránit medu nebo potravinám vyrobeným s medem nahoru, dokud není váš kojenec rok starý, protože zahrnuje bakterie, které mohou mít za následek škodlivé onemocnění zvané kojenecký botulismus.

Pokud krmíte své dítě přesné stejné potraviny, které se připravujete na zbytek rodiny, držte část astrana, kterou necítíte. Můžete se mi líbit sůl, ale rostoucí tělo dítěte bude extrémně citlivé na stejně sodík.

Bezpečnostní opatření pro Dojetí LED odstavu

Je vždy možné, že vaše dítě může mít alergickou reakci na nové potraviny. Z tohoto důvodu je to skvělý koncept, který poskytuje dítě přesně stejné nebo dvě potraviny po dobu tří po sobě jdoucích dnů. To zaručí, že nemají alergii potravin k tomuto konkrétnímu produktu před přechodem na další jídlo, které vám představí.

To platí i pro komplexní potraviny. Požadavek na to, aby se například ujistil, že vaše dítě může již tolerovat všechny komponenty ve vašem receptu v masoafu, než se pokusí. Může se cítit jako pomalý proces, ale je to nejbezpečnější technika pro vaše dítě. Navíc, zatímco jíst dušenou mrkev po dobu tří dnů se mohou zdát únavné pro vás, je to zajímavý nový chuť pro vaše dítě.

Když začnete Blw, je to také moudré poučit svůj bit jeden přesně, jak pít vodu ze Sippy Cupu. Také vyrobit vodu nabízenou během každého jídla. Je nezbytné, aby se vaše dítě naučilo tuto dovednost, nicméně to může také pomoci v případě, že jídlo se zasekne na střešní systém ústních úst (myslet chléb).

Opravdu miluji tento silikonový Socub mladý dětský pohár. Je jednoduché držet se stejně jako vyvinuté, aby se posun z láhve jednodušší. Je to také BPA zdarma, drop-odolný, stejně jako velmi roztomilý.

Nakonec, i když zabráníte poskytování vašich dětských potravin, které jsou nebezpečí udušení, může dojít k neštěstí. Nenechávejte své dítě bez dozoru, když jedí, stejně jako jsou informováni přesně, jak pomáhat udušícím kojenci nebo batole. Pokud přemýšlíte o tom, že přijmete kurz CPR, flourish školení poskytuje na internetových programech CPR, aby se zajistilo, že můžete mít třídu ve svém vlastním čase. Zkontrolujte je zde!

Před zahájením Dojetí LED odstavení se také ujistěte, že pochopíte roubík Reflex stejně jako přesně, jak se liší od udušení. Můžete o tom objevit mnohem více.

To je zábal na našich dětských LED odstavení potravin průvodce!

Dítě LED odstavení může být zábavná, stejně jako akademická zkušenost pro vaše dítě, pomáhat navázat motorické dovednosti kromě zdravých stravovacích návyků. Nezapomeňte, že všichni kojenci jsou jiní, stejně jako potraviny, které fungují dobře pro jednoho dítěte, nemusí být tolerovány jiným. Využití doporučených potravin nahoře nabídnout vašemu kojenci s řadou voleb v čase.

Samozřejmě, vždy mluvíte se svým pediatrem, pokud máte nějaký typ obav nebo problémů o stravovacích návycích vašeho dítěte.

Často kladené otázky

Jaké jsou skvělé velmi první potraviny pro kojenecké vedené odstavení?

Měkké plody dělají fantastický startér jídlo během kojenecké LED odstavení. Zkuste zralé banány, meloun, jahody, avokádo, broskve nebo meloun. Když se týká vegetariánů, četné děti dělají dobře začínající dušenou mrkví. Upravte je podélně, o velikosti i šířce dospělého pinky prstu. Stejně jako u proteinu, Omelettes nebo burger placičky nakrájíme na proužky, jsou fantastické možnosti začít.

Jaký věk je vhodný pro odstavení dítěte?

Můžete začít kojenecké vedené odstavení v 6 měsících.

Mohu dělat baby-vedl odstavení, stejně jako pyré?

Ano, četné rodiče vyberou dělat kombinaci baby-vedl odstavu, stejně jako pyré.

Stejně jako:

Co je kojenecká vedená odstavení? [Tipy, které máte požadavek vědět!]

Jak přestat čerpání bezpečně + rutina pro odstavení

Průvodce při nákupu a výrobě nejlepších organických kojeneckých potravin!

Pin pro pozdější!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *