Moderní domácí fable učí mládeži o řešení problémů

Sdílení se stará!

Podíl

tweet

Podíl

https://apis.google.com/js/plusone.js.

Domnívám se, že je nezbytné, aby mladíci zjistili přesně, jak vyřešit své vlastní problémy. Když se moji mladí chlapci bojují, vždy se jich zeptám, co si myslí, že mohou udělat lépe. Další věci se mohou stát v životě pro děti, které vyžadují řešení řešení problémů. Vzhledem k tomu, že stárneme tyto dovednosti skončily, že jsou v našich životech ještě mnohem důležitější. Nová dětská kniha, “Stará ekologická židle,” Dr. Traudi Allen, pomáhá děti objevit hodnoty tvořivosti, optimismu i řešení problémů.

Příběh je o staré židli, který sedí v blízkosti ohřívače v rodině domova. Židle je tam pro mnoho, mnoho let. Návštěvníci seděli na židli, matka seděla na židli, stejně jako mladí lidé hráli na židli. Židle se týká života v příběhu, stejně jako je primární charakter. Jednoho dne, pár mladých chlapců brzda židle, stejně jako je vložen do garáže, stejně jako později na straně silnice. “Stará ekologická židle” je druhá v Allenově domovské řadě fotografických knih pro děti, řada bajkanů, které ovlivňují základní lekce dětí. Každá kniha řeší základní témata od řešení sporů pro zachování pozitivního výhledu v metodách, které získávají domácnosti mluví o důležitých sociálních dovednostech. Můžete si také zakoupit “starou ekologickou židli” na Amazon.com nebo v obchodě Regional Book.

http://rcm-na.amazon-adsystem.com/e/cm?t=thetalzoo-20&o=1&p=8&l=as1&asins=1452505985&ref=qf_sp_asin_til&fc1=00000000&is2=1&lt1=_blank&m=amazon&lc1=0000FF&bc1=000000&bg1=ffffff&f=ifr.

http://www.feedcat.net/js2/button.js?pub=856436&bmode=s125x16&ilng=en&section=.

Související pomoc našich dětí skončilo být lidé knihy

O autorovi: Dr. Traudi Allen je spisovatel, stejně jako historik umění s dlouhým záznamem o publikaci. Vydala knihy o několika mnoho značných umělců Austrálie, stejně jako pohyby umění spolu s různými články, eseje i recenze. Přednášela v dějinách umění, stejně jako pro mnoho let poskytlo rozhovory o uměleckých tématech pro ABC rádio. Stejně tak v současné době dokončí knihu historické fikce pro dospělé.

* Zveřejnění: Dostal jsem kopii “staré ekologické židle” od Traudi Allen výměnou za tuto recenzi. Všechny názory jsou přesné, stejně jako 100% důl.

Cascia Talbert je hektický blogger, vydavatel, spisovatel na volné noze, na internetovém prodejce, stejně jako máma pěti dětí, žijících v Pacifiku severozápad. S b.a. V historii, jakož i legislativu, stejně jako nadšení pro skládání, stejně jako zůstat zdravý, začala v roce 2007 zdravé matky časopisu zdravého matek. Magazín zdravého matek je v současné době umístěn nejvyšší zdravotní a wellness blog pro matky, stejně jako funkce řady Zdraví a wellness Profesionální spisovatelé, stejně jako matka bloggerů. Paní TaTbertová věří, že pokud jsou maminky dobře informovány o zdravotních a wellness problémech, stejně jako přesně tak, jak zůstat zdravý, mohou tuto informaci absolvovat do svých dětí, stejně jako reverzní statistiky obezity mládeže v U.S.

Paní Talberta je uváděná zdraví a wellness blog spisovatel na wellsphere.com a její články mohou být rovněž objeveny na ezinearticles.com. Stejně tak provozuje zdravé matky sociální sítě na Ning, je hlavní reklamní policista pro Talbert výživu LLC, stejně jako na Sociální sítě poradenská rada pro americkou wellness Challenge. Dodržujte ji v Google+.

Pokud se vám líbilo tento krátký článek, můžete potěšit v těchto příbězích.

Načítání…

var marketGiddate = nové datum (); dokument.write (“);

Odkaz na tento příspěvek: Moderní domácí fable učí mládeži o řešení problémů < / A >.
Související pomoc našich dětí skončilo být lidé knihy

0/5

(0 recenzí)

Sdílení se stará!Podíl

tweet

Podíl

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *