Tech úterý: Využijte aplikaci k uložení umění Youngster Art

, můj mateřský výkon je nejplodnějším umělcem v domě. Umožněte mi představit vám pět z jeho nedávné série monster i zvířat (neuvěřitelně rozkošný, dokud si neuvědomíte, že všichni drží zbraně a střílí jed z jejich špinavých příloh).

Opravdu se mi líbí všechno z toho, co produkuje, ale nemohu potenciálně uložit všechny své umělecké dílo. Opravdu, máme jen tolik zdi i police.

Zadejte aplikaci pro skladování umění Youngster!

Začal jsem využívat ArtKive k zpracování naší stále rostoucí kolekci umění na začátku tohoto roku na návrhu CoolMomTech. Opravdu to funguje pro mě. Každý kresba fotografuji přímo do aplikace a poté ji kategorizuji umělcem, školním a datem. Odtud mohu vytvořit vlastní digitální nebo tištěná alba. Rovněž mi to umožňuje sdílet mezi kruhy jeho fanoušků zainteresujícího umění.

Už jsem vděčný za to, že mám místo, kde jsem dal nádherné bit recyklovatelné, jako je toto mistrovské dílo pro malé dítě od Sawyer; Mohu se za to cítit nostalgicky, když jsem to vyhodil.

Počkejte. Je to vzhůru nohama?

Slyšel jsem o jiných aplikacích, které stojí za to vyzkoušet: Art, který můj mladík provedl (podívejte se na toto hodnocení na CNET), stejně jako Evernote (což slyším, co dělá, ale ještě jsem na to ještě nepřišel), ale jsem docela spokojený s Funkce na ArtKive.

Najděte ArtKive zdarma na iTunes.

Jaká je vaše strategie pro záchranu a organizaci mladšího umění? Budu sdílet některé koncepty bez APP v dalším příspěvku.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *