Manželství i rodičovství

První přichází láska, pak přijde manželství, pak přichází dítě, stejně jako ještě jedno dítě, stejně jako pak svaté peklo, co se nám stalo?

Když jsem se chystal vzít svou první těhotenskou dovolenou, vedoucí pracovník v oboru, kde jsem pracoval, mě zavolal do její kanceláře a pak se mi zamlžila, když mi přesně řekla, jak úžasný je první první měsíc s novým dítětem Pro dva nové rodiče, které se mohou podělit. Vysvětlila neuvěřitelnou radost i hrdost a také ji srovnávala s druhou líbánkou. Můj manžílek se zorganizoval, aby si vzal čtyři týdny volna z práce, stejně jako jsem tak potěšen, že to udělal. Byli jsme tak potěšeni sami sebou, stejně jako jsem se cítil, jako bych byl přejel kamionem mezi léčením v sekci C a svou nesnesitelnou ošetřovatelskou bolestí, cítil jsem to jako pro svého manžela, který předpověděl tento profesionál maminka. Když o tom teď řeknu nastávající maminky, sám jsem sám slzné oči. Je to neuvěřitelně zvláštní úspěch, jak spolupracovat spolu a také si užívat, že toto pouto je opravdu fantastické potěšení.

„Líbánky“ na jezeře Michigan

Když bylo moje druhé dítě chmurný novorozenec, líbánky – stejně jako otcovská dovolená – byla kratší. Můj manžílek měl přesně stejnou empatii a citlivost pro mé uzdravení i obnovený úkol jako maminka, ale s dvěma a půl roku ve mixu jsem strávil více času věřením o něj jako jednoho Více sady rukou než jako skvělý člověk, který jsem si vybral, aby se oženil. Najednou jsem začal mít podezření, že pokaždé jsem slyšel své vlastní rozvedené rodiče a další rozvedení rodiče říkají: „Není to o vás,“ pro jejich dítě nemusí být úplně pravdivé. Jak přesně to nebude? Děti ovlivňují manželství. I když to není napětí, jsou to určitě rozptýlení, stejně jako pokud to neuznáváme, jsme vážně popření.

Nikdy pro mě nepřekvapuje, když se návštěvník nebo přítel, zejména ten s mladými lidmi mladšími čtyřmi lety, zeptá, jaké strategie pomohou udržet spojení na trati během nejintenzivnějších, chaotických let výchovy dětí. Když takové obavy přišly nedávno, byl jsem ovlivněn sdílením některých chytrých slov od našeho kamaráda Ashy z minimalistického rodičovství. Natočilo toto video pro mladé lidi v domácnosti a věřím, že nabízí nějakou fantastickou perspektivu: tipy pro zachování silného manželství při rodičovství.

{video}

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *