Detektivové lidského těla představují sdílení nových osnov institucí

!

Podíl

tweet

Podíl

Dr. Heather Manley, tvůrce detektivů lidského těla, a audio CD právě představily své nové kurikulum pro základní školy. Časopis zdravých maminek a Dr. Manley souhlasí s tím, že s vzděláváním můžeme vyhrát bitvu proti obezitě mládeže.

Detektivové lidského těla jdou do učebních osnov institucí, je navržen tak, aby poskytoval mladým lidem solidní základ pro přesně to, jak jejich těla fungují, a přesně to, jak jídlo přímo ovlivňuje přesně to, jak jejich těla fungují. Mládež si zaslouží toto porozumění, aby zajistilo, že se nyní mohou zdravě online a také nastavit na celý život ideálního zdraví.

Každá základní instituce by měla využít tento kurikulum pro své třídy zdraví a wellness. Splňuje národní požadavky a měřítka pro zdraví a wellness i výživu, je vhodná pro moudré rady, vhodné pro stupně 3 až 5 a také je zajímavou součástí návrhu, aby se naši mladí byli optimálně zdraví.

“Dr. Heather Manley’s The Human Body Detective Series je sbírka knih, které jsou již dávno splatné. Tyto krásně ilustrované příběhy o zkušenostech by měly být součástí každého hlavního učebního plánu instituce. Čím dříve jsou děti informovány o tom, jak přesně fungují jejich těla, a také o tom, co vyžadují jíst, aby podpořily funkci zdravého těla, tím lépe! Tyto knihy, zaměřené na rodiče i děti, mohou pomoci domácnosti řešit mnoho zdravotních a wellness otázek, které vyvolává náš současný stravovací plán pro potraviny pohodlí. “ Julie Daniluk R.H.N.

Navštivte webovou stránku Human Body Detectivev a vytiskněte informace o novém kurikulu, abyste je mohli sdílet na dalším zasedání PTO, které uspokojí nebo instituce. Každá základní instituce musí objevit více o tomto zajímavém novém zdravotním a wellness i wellness programu.

Související jídlo Prep s vašimi mladými lidmi s omezenými ingrediencemi

O tomto autorovi

Cascia Talbert je hektický blogger, vydavatel, spisovatel na volné noze, na internetovém prodejci a maminka pěti dětí, žijící na severozápadě Pacifiku. S B.A. V historii, právních předpisech, jakož i nadšení pro komponování a také zdravé, založila časopis Healthy Moms v roce 2007. Magazine Healthy Moms je v současné době umístěn nejvyšší blog o zdraví a wellness pro maminky a také nabízí řadu Zdravotní a wellness profesionální spisovatelé i blogery mámy. Paní Talbert věří, že pokud jsou maminky dobře informovány o problémech zdraví a wellness a přesně o tom, jak zůstat zdravé, mohou tyto informace předat svým dětem a také obrátit statistiky obezity mládeže v USA

Paní Talbertová je autorizovatelná autorka Blog Health and Wellness na wellsphere.com a její články lze také objevit na ezinearticles.com. Rovněž provozuje síť sociálních médií zdravých maminek na Ning, zpracovává přirozené zdraví a wellness a wellness maminky, stejně jako v poradní radě pro Americkou wellness výzvu.

Odkaz na tento příspěvek: lidské tělo detektivové představují novou instituciu učebních osnov

0/5

(0 recenzí)

Sdílení se stará!

Podíl

tweet

Podíl

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *